Yeni Tarihimiz: 31 Ağustos - 04 Eylül 2021

Sayın Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz;

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. olarak Takım Tezgâhları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliği ile 28 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında düzenlemeyi planladığımız makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2020 Fuarı’nı; 31 Ağustos – 04 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz.

Fuarlarımızla ilgili tüm süreçlerde T.C. Sağlık Bakanlığının uyarı ve yönlendirmelerine ek olarak UFI – Küresel Fuar Yapımcıları Derneği tarafından tavsiye edilen tedbirleri harfiyen uyguluyoruz. Sonbahar fuarlarını, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın fuarlar ile alakalı aksi bir kararı bulunmadığı müddetçe, planlanan tarihlerde gerçekleştirmek üzere tüm hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, MAKTEK Avrasya Fuarı’mızın tarihinin ertelenmesi konusundaki bu önemli kararı, tamamen sektörün dinamikleri ve içinde bulunduğu durum göz önünde bulundurularak sektör temsilcileri ile yaptığımız istişarelerimiz sonunda verdiğimizi belirtmek isteriz.

Yeni tarihimiz 31 Ağustos – 04 Eylül 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece’de gerçekleştireceğimiz, makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya Fuarı'nda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN